Pizzeria Rosa

Vítáme Vás v naší pizzerii, kde jsme se pro Vás pokusili vytvořit prostředí, ve kterém dokážete alespoň nachvíli zapomenout na starosti každodenního života.

Pizzeria Rosa

Pizzeria Rosa – o nás

Stylová italská restaurace byla v Soběslavi otevřena v roce 2002. Po celou dobu nabízíme zákazníkům kvalitní pizzu, těstoviny, saláty a pokrmy z masa a drůbeže. Využíváme moderní kuchyňské úpravy, technologie a naši kuchaři se účastní různých kurzů, kde zdokonalují své dovednosti. Samozřejmostí jsou domácí těstoviny, které si vyrábíme. Přejeme všem zákazníkům příjemný pobyt a dobrou chuť!

 

  • Italská kuchyně
  • Pizza
  • Dezerty
  • Kvalitní moravská vína
  • 2 salonky (20 a 30 osob)
  • Rodinné oslavy, smuteční hostiny, abiturientské večírky ….

Letní terasa s dětským koutkem

Vítáme Vás v naší pizzerii, kde jsme se pro Vás pokusili vytvořit prostředí, ve kterém dokážete alespoň na chvíli zapomenout na starosti každodenního života.

V našem jídelním lístku naleznete pokrmy, které jak doufáme, dokáží uspokojit široké spektrum chutí. Italská kuchyně je moderní kuchyně, která je v současnosti vyhledávána hlavně pro svoji pestrost a chuťovou odlišnost od klasické české kuchyně.

Doporučujeme Vám ochutnat pizzu dle originální italské receptury s
použitím kvalitních místních i originálních italských surovin, které dodává italská firma CORTELLAZI.

Milovníkům těstovin doporučujeme ochutnat čerstvé chlazené těstoviny z naší nabídky.

V naší renovované kuchyni, která je vybavena moderní technologií využíváme nejnovější kuchařské trendy.

Steaky, panenky i některé druhy zeleniny připravujeme metodou SOUS VIDE (vaření ve vakuu). Tato metoda přináší na stůl potraviny v nejvyšší možné kvalitě, čerstvosti a zároveň zachovává masu šťavnatost a přirozenou chuť.

Naši kuchaři se pravidelně účastní odborných kurzů a seminářů a absolvují školení nejrůznějších kuchařských dovedností.

Nesmíme zapomenout na naše nejmenší, pro které jsme vybrali pokrmy, které uspokojí chutě našich ratolestí. V letních měsících je dětem k dispozici trampolína, koutek s houpačkou a pískovištěm. Interiér i exteriér naší restaurace si můžete prohlédnout v naši fotogalerii.

Doufáme, že si u nás dobře pochutnáte, strávíte zde příjemné chvíle a budete odcházet s dobrým pocitem z návštěvy naší restaurace.

Vážení zákazníci, každý člověk se učí celý život a nejinak je tomu i nás, a proto velice rádi přivítáme Vaše připomínky, názory i případné stížnosti, které mají za cíl vytvořit co nejlepší prostředí pro nás všechny (tel. č. 777 656 542), nebo e mail: pizzeria.rosa@centrum.cz
Děkujeme za Vaši návštěvu a těšíme se na shledanou.
Tomáš Hořický a kolektiv zaměstnanců pizzerie

Adresa

Palackého 85/I, Soběslav 392 01
Jirsíkova 34/2, Soběslav 392 01

Telefon

Rosa 739 455 890
Národ 734 508 891

Email

pizzeria.rosa@centrum.cz

© 2019 Tomáš Hořický, pizzeria.rosa@centrum.cz